Nderimet dhe Kualifikimet
Seria e mikrofonave multimediale të makinave
Profili i Kompanisë

OEM&ODM

BASHKËPUNIM I PERSONALIZUAR

 • Zgjidhje të personalizuara
 • Zgjidhje të personalizuara

  Ermai ka grumbulluar përvojë të pasur në fusha teknologjike si akustika, wireless, qarqet elektronike dhe integrimi i sistemit. Me përvojën e saj të pasur të projektit, ajo mund të ofrojë dizajn të logos së produktit, dizajn akustik, dizajn paketimi dhe zgjidhje të integruara të integrimit të sistemit.

 • Plani i personalizuar i kërkesës
  Plani i personalizuar i kërkesës

SHPIRTI NDËRMARRJES

QËLLIMI YNË

Ekspertiza jonë shkon përtej kësaj.Ne gjithashtu bashkëpunojmë me drejtues të industrisë specifike për teknologjinë e studimeve të fizibilitetit dhe zhvillimin e plotë të produktit. Ne nuk fokusohemi vetëm në inovacionin, por edhe në teknologjinë, audion dhe të ardhmen tonë.

Qëllimi ynë
about_img

PËR NE

PROFILI I KOMPANISË

Dongguan Ermai Electronic Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2008, është një pajisje profesionale elektro-akustike e kërkimit dhe zhvillimit, prodhimit, shitjes në një nga ndërmarrjet e specializuara, dizajn profesional unik dhe teknologji të shkëlqyer të prodhimit, dhe lëshon vazhdimisht produkte të reja, të pjekura. teknologjia, performanca e qëndrueshme e produktit, kosto-efektive shumë e lartë, shërbimi cilësor pas shitjes si baza e kompanisë.

Shiko më shumë
 • Shërbime me porosi

  Shërbime me porosi

  Mund të sigurohet personalizimi profesional sipas ndërmarrjes, duke përfshirë logon, dizajnin e jashtëm dhe kontrollin e zërit, etj.

 • Shërbimi pas shitjes

  Shërbimi pas shitjes

  Ne do t'ju ofrojmë shërbim të favorshëm pas shitjes dhe garanci më të mirë për përdorimin tuaj.

 • Testimi i produktit

  Testimi i produktit

  Ne mund të ofrojmë shërbime të inspektimit të produktit për t'ju bërë të ndiheni më të sigurt dhe t'i besoni produktit.

LAJME

Lajmet e fundit

 • 01

  Gusht-28-2023

  Parimi dhe aplikimi i mikrofonit kondensator

  E Enj Dhjetor 23 15:12:07 CST 2021 Komponenti kryesor i mikrofonit kondensator është koka e shtyllës, e cila përbëhet nga dy filma metalikë;Kur vala e zërit shkakton dridhjen e saj, hapësira e ndryshme e filmit metalik shkakton kapacitet të ndryshëm dhe gjeneron rrymë.Sepse koka e shtyllës ka nevojë për një ...

 • 02

  Gusht-28-2023

  Cili është ndryshimi midis mikrofonit kondensator elektrik dhe mikrofonit dinamik?

  E enjte Dhjetor 23 15:00:14 CST 2021 1. Parimi i shëndoshë është i ndryshëm a.Mikrofoni kondensator: Bazuar në parimin e ngarkesës dhe shkarkimit kapacitiv midis përçuesve, duke përdorur një film plastik ultra të hollë ose të veshur me ar si film vibrues për të nxitur presionin e zërit, në mënyrë që të ndryshoni bastin e tensionit statik...

 • 03

  Gusht-28-2023

  Përbërja dhe parimi i punës së mikrofonit kondensator elektrik

  E martë dhjetor 21 21:38:37 CST 2021 Mikrofoni elektrot përbëhet nga konvertimi elektrik akustik dhe konvertimi i rezistencës.Elementi kryesor i konvertimit akustoelektrik është diafragma elektrike.Është një film shumë i hollë plastik, në të cilin një shtresë prej floriri të pastër avullohet nga njëra anë.Më pas, pas el...

Kërkim për Çmimtari

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Kliko për të dorëzuar
Partnerët (4)
Partnerët (3)
Partnerët (1)
Partnerët (5)(1)
Partnerët (6)
partner
Partnerët (2)